Шкільні шафи та стелажи

Шафа для одягу

Шафа для одягу

2 000₴


Шафа для одягу у школуШафа офісна для верхнього одягу з ДСП 16 мм, всередині верхньої частини розташ..


Виробник - Крафт-Меблі / Країна виробник - Україна / Гарантійний термін - 12 (мес) / Глибина - 320 / Довжина - 640
Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)

Шкільні шафи та стелажи

Шкільні шафи та стелажи

Якісні шафи для школи полегшують навчальний процес і дозволяють систематизувати документацію, а також тримати у порядку підручники та методичні посібники. Шафки та інші корпусні меблі для школи ви зможете придбати у нашій компанії Craft Mebel. Наш інтернет-магазин знаходиться у Харкові, ми виготовляємо навчальну мебель з екологічних матеріалів.

У нас можна купити шкільні шафи та стелажі для класу різного призначення. Наприклад, ми пропонуємо клієнтам:

- Шафи для зберігання навчальних посібників. Вони бувають різної конфігурації. Такі шафи можуть містити тільки полки або доповнюватися вбудованими тумбами і висувними ящиками.

- Стелажі будь-яких розмірів. Вони зручні для класної канцелярії. Бувають прямокутними або кутовими.

- Одностулкові і двостулкові шафи для одягу.

- Меблі для журналів. На відміну від звичайних книжкових шаф, полички у цих виробів мають вертикальні перегородки для фіксації журналів.

- Широкі та вузькі тумби для навчальних матеріалів.

- Антресольні секції будь-якого формату, а також секційні шафи для шкільних посібників.

- Шафки з висувними полками.

- Відкриті та закриті пенали та іншу продукцію.


Купити шафи та стелажи для школи за низькою ціною

Щоб порівняти ціни на шкільні шафи, розгляньте пропонований асортимент та виберіть потрібні вам моделі. Незалежно від їх призначення, всі вони виконані з екологічних матеріалів і відповідають вимогам безпеки. При пошуку підходящої меблі орієнтуйтеся на її призначення та габарити. Адже куплена вами шафа повина відповідати вільної площі в приміщенні.

Якщо у вас є питання по розмірам шаф, їх конфігурації, матеріалами виготовлення та іншим характеристикам, задайте їх нашому менеджеру. Він запропонує вам оптимальні моделі продукції для шкільного класу. Після цього ви зможете оформити замовлення, домовитися про оплату, уточнити місце вручення (в межах України) і чекати доставки обраних шаф.

Звертаємо увагу, що монітор Вашого пристрою може спотворювати відтінки і кольори матеріалів меблів. Прохання враховувати дану інформацію при оформленні замовлень.Підписка на новини:

Натискаючи на кнопку «Підписатися», я даю Cогласитесь на обробку персональних даних.