Меблі для дитячого садка


Меблі для дитячого садка

Меблі для дитячого садка на замовлення

Низька ціна на меблі для дитячого саду і професійне високоточне обладнання дозволять купити меблі для дитячого садка, в будь-якій кількості в компанії Craft Mebel. У каталозі представлені меблі для ясел, груп дитячого садка (віку 3-5 років). Меблі для дитячого садка на замовлення в нашому виконанні задовольнить вишукування дуже вимогливого замовника. Широкий спектр асортименту, різні екологічно чисті і якісні матеріали, вибір кольорових рішень дозволить замовити меблі для приватного дитячого садка, дитячих центрів і клубів, дитячого табору та санаторію без проблем. Професійний колектив компанії готовий вирішити будь-яке поставлене завдання по виготовленню меблів для дитячого садка за розмірами каталогу або розмірами замовника.

Оптовим покупцям ми завжди йдемо на зустріч і готові надати індивідуальні ціни на обсяг.

Купити меблі для дитячих садків у виробника Craft Mebel.

Купити в Харкові меблі для дитячих садків, не зовсім просто. Вивчивши цю проблему, переконуємося, не всі дитячі меблі для дитячих садків однакова, безпечні і корисні. Будь-яка дитячі меблі, а особливо ті, які виготовлені для використання в дитячих садах, повинні відповідати прийнятим стандартам:

> Всі корпусні елементи меблів для дитячих садків повинні бути відповідно до ростової розмірності групи або мати регулювання по висоті;

> Всі виступаючі і видимі частини меблів повинні бути окраймлени травмобезопасной кромкою ПВХ.


Купити меблі для дитячого саду оптом

Щоб купити меблі для дитячого саду оптом, необхідно оцінити кількість, необхідну для замовлення, колірні переваги. Ми виробнича компанія, яка знаходиться в межах міста, що дозволяє нашим оптовим і роздрібним партнерам не тільки самим забрати замовлення на дитячі меблі для дитячого садка, але зручну логістику і недорогі умови доставки. Ви завжди можете приїхати до нас на прозводствений майданчик, разом з нашими менеджерами вибрати колір фасадів, купити меблі для дитячого саду оптом «не наосліп». А терміни виготовлення, при звичайних умовах завантаження виробництва невеликі.


Недорогі меблі для дитячого саду

Завжди вигідні і цікаві пропозиції меблів в дитячий садок Ви можете вибрати в нашому каталозі для дитячих садків. Так само звертаємо увагу, якщо ви не побачили відповідну модель, можна скинути тех-завдання або фото, можливо ми допоможемо вам. А для оптовиків, торгових підприємств, на великі замовлення ми надамо додаткові знижки на меблі для дитячого саду або зробимо для вас індивідуальне цінова пропозиція.Підписка на новини:

Натискаючи на кнопку «Підписатися», я даю Cогласитесь на обробку персональних даних.