Меблі для шкіл та гуртожитків


Меблі для шкіл та гуртожитків

Меблі для шкіл та гуртожитків

Сучасні шкільні меблі - важлива складова для організації успішного та ефективного навчального процесу. Перш за все, такі меблі повинні бути функціональними і ергономічними, сприяти збереженню правильної постави у дитини, і, звичайно ж, бути безпечними - як в конструктивному відношенні, так і в плані безпеки використаних при їх виготовленні матеріалів. Продукція компанії Craft Mebel практична, екологічна і безпечна.

Доступні до замовлення одномісні і двомісні моделі парт на металокаркасі - в тому числі моделі з можливістю регулювання по висоті. Крім того, у нас ви можете замовити регульовані за віком учнів стільці, стелажі та іншу продукцію. Також в Craft Mebel можна придбати і комплекти меблів для шкільної їдальні - це обідні столи і лавки до них, які ми виготовляємо також на металевому каркасі зі стійким до стирання порошковим покриттям каркасу і стільницями, виконаними з якісного ЛДСП - такі меблі вірно служитимуть не один рік.

Якщо вам необхідно вкомплектувати шкільний клас сучасноими шкільними меблями ви завжди зможете замовити її в компанії Craft Mebel за доступною ціною від виробника. Оптовим покупцям ми завжди йдемо на зустріч і готові надати індивідуальні ціни на обсяг.

Зробити замовлення можна за вказаними на сайті телефонами або онлайн.

Звертаємо увагу, що монітор Вашого пристрою може спотворювати відтінки і кольори матеріалів меблів. Прохання враховувати дану інформацію при оформленні замовлень.Підписка на новини:

Натискаючи на кнопку «Підписатися», я даю Cогласитесь на обробку персональних даних.