LOFT


LOFT

Меблі у стилі Лофт

Компанія Craft Mebel пропонує купити меблі Lоft. Додатково надаємо послуги побудови та встановлення меблів.

Сучасні меблі в стилі Лофт - відмінне рішення для любителів простоти і функціональності в поєднанні з незвичайним дизайном. Популярний напрям з'явилося в 40-х роках минулого століття в США як вимушений захід. Васлідок економії людям доводилося облаштовувати житла в занедбаних промислових приміщеннях і на горищах (звідси і назва - слово «лофт» перекладається як «горище»).

Відповідно, меблі Лофт створювали з підручних матеріалів: необроблених дощок, скриньок, шматків ДВП або ДСП. Згодом такий інтер'єр за рахунок своєї недбалості та вільного виду полюбився представникам творчих кіл та молоді як в Америці, так і в країнах Європи.

Зараз меблі в стилі Лофт зберегли своєрідність естетики, втративши при цьому недолік матеріалів у вигляді жорстких поверхонь і т. п. З її допомогою можна створити як теплу і затишну обстановку, так і  холодну. Щоб оригінально і стильно облаштувати квартиру або будинок, потрібно всього лише придбати меблі Лофт, наприклад, в інтернет-магазині компанії Craft Furniture Factory.

Особливості меблів Лофт

Якісні меблі в стилі Лофт передбачають використання в якості матеріалу деревини, шкіри і металу. У нашому каталозі Ви знайдете продукцію, виготовлену з ламінованого ДСП (ЛДСП) із застосуванням функціональних і декоративних металевих елементів.

В стелажах і полицях часто використовують прибиті навхрест дошки, для виготовлення столів застосовують разом з ДСП металеві трубки, пофарбовані в неяскраві тони або чорний колір. Тумбочки, шафи і комоди прикрашають масивної металевою фурнітурою. При цьому комод або тумбочка під телевізор може зовні нагадувати ящик для зберігання столярного інструменту.

Простота форм, недбалість і ергономічність - головні відмінні риси предметів інтер'єру, які відповідають цій стилю.

Екологічні, функціональні, довговічні меблі в стилі лофт - вибір тих, хто любить практичність і красу без зайвих деталей.


Підписка на новини:

Натискаючи на кнопку «Підписатися», я даю Cогласитесь на обробку персональних даних.